جشنواره بزرگ 1400 طبیعت

 

چه کسی برنده ی جوایز رویایی طبیعت خواهد شد؟

 

در کنار تولید و توزیع محصولات خوب و با کیفیت که می تواند نشانه ای عالی از مشتری مداری گروه های تولیدی باشد، گاهاً مشاهده می کنیم که شرکت های مختلف با هدف تکریم مشتریان خود اقدام به برگزاری جشنواره هایی با جوایزی ارزنده می کنند.

برگزاری جشنواره های فروش و قرعه کشی، از جمله اقداماتی است که می تواند علاوه بر ترغیب مشتریان برای خرید محصول حس رضایتی مضاعف نسبت به خریدشان ایجاد کند، در همین راستا و در سال جاری گروه صنعتی و تولیدی طبیعت به رسم سال گذشته و با برگزاری دو جشنواره ی موفق که با استقبال بی سابقه ی مشتریان ارجمند محصولات طبیعت مواجه شده بود اقدام به برگزاری  جشنواره ی  بزرگ 1400 طبیعت ویژه دو محصول تولیدی خود یعنی برنج و چای کرده است.

از رویاهات سبقت بگیر،شعار جشنواره بزرگی است که گروه غذایی طبیعت در سال 1400 و با هدف قدردانی از مشتریان محصولات این شرکت در دستور کار قرار داده تا  با اهدای دو جایزه ی رویایی به دو نفر از برندگان خوش شانس این قرعه کشی کمک کند تا به چیزی فراتر از رویایشان برسند.

به صورت مشخص در این جشنواره مقرر شده است تا هردو هفته یکبار به دو نفر از مشتریان محصولات طبیعت 2 جایزه 50 میلیون تومانی هدیه داده شود و در پایان جشنواره تمامی کدهای ارسالی در قرعه کشی دو دستگاه مرسدس بنز C200 شرکت داده شوند، اولین قرعه کشی دو جایزه ی 50 میلیون تومانی در  تاریخ 4 تیرماه حوالی ساعت 19  از شبکه سه سیما برگزار میگردد.

برای شرکت در این جشنواره با خرید انواع چای و برنج طبیعت و ارسال کد یازده رقمی درج شده بر روی محصول به شماره 10004719شانس خود را امتحان کنید و بسته بندی محصول را تا پایان جشنواره نزد خود نگهدارید، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 47194719 تماس گرفته یا به صفحات اجتماعی و سایت طبیعت مراجعه فرمایید.

طبیعت سبز میهن

طبیعت سبز پارس کهن

طبیعت سبز پارس کهن، میزبان سلامتی شماست و همواره تلاش می‌کند بهترین‌هارا برای شما به ارمغان بیاورد، پس میهمان طبیعت باشید و درکنار ما زندگیتان را سبز بسازید.

47190000

آپارات طبیعت   تلگرام طبیعت   اینستاگرام طبیعت   لینکدین طبیعت