غیرتراریخته یعنی طبیعت

 

 

طبیعت در سال های گذشته کمتر از ۵ درصد محصولاتش دارای ترکیبات تراریخته بوده است. از دو سال پیش بر اساس مسئولیت اجتماعی خویش و دغدغه ای که از سوی مصرف کنندگان عزیز مطرح شد؛برنامه ریزی برای حذف روغن های تراریخته را آغاز نمود. به طور دقیق حذف روغن تراریخته سویا و جایگزین نمودن آن با روغن آفتابگردان، مستلزم تغییر فرآیند تولید و بهره گیری از تکنولوژی بالاتر بود. این کار بزرگ با یک سرمایه گذاری جدی از دوسال پیش آغار گردید و در زمستان سال گذشته، برای همیشه روغن های تراریخته را از سبد محصولاتش حذف نمود.
آیا روغن های ذرت و کانولای طبیعت نیز غیرتراریخته است؟
روغن ذرت در محصولات طبیعت استفاده نمی گردد ولی شرکت طبیعت در صورت استفاده از ذرت و کانولا، از بازار داخلی که حاصل دست رنج کشاور ایرانی و ناشی از بذرهای بومی ایرانی است؛ تامین خواهد نمود.
آیا قیمت روغن های تراریخته طبیعت از روغن های تراریخته بالاترست؟
شرکت طبیعت روغن های غیرتراریخته را در همان رنج قیمتی روغنهای تراریخته عرضه میکند تا مصرف کنندگان عزیز بدون تحمیل هزینه بالاتر، برای سلامتی خود و فرزندانشان، بتوانند روغن های غیرتراریخته را تامین نمایند.
آیا برنجهای شرکت طبیعت نیز غیرتراریخته است؟
به طور کلی برنج در دنیا جز اقلام تراریخته قلمداد نمی شود و کشت تجاری برنج به صورت تراریخته نمی باشد. برنج های هندی و پاکستانی شرکت طبیعت، براساس تاییدیه های مراجع رسمی کشور غیرتراریخته است.

طبیعت سبز میهن

طبیعت سبز پارس کهن

طبیعت سبز پارس کهن، میزبان سلامتی شماست و همواره تلاش می‌کند بهترین‌هارا برای شما به ارمغان بیاورد، پس میهمان طبیعت باشید و درکنار ما زندگیتان را سبز بسازید.

47190000

آپارات طبیعت   تلگرام طبیعت   اینستاگرام طبیعت   لینکدین طبیعت